Zastosowania Metodyki Reiss Profile

W Polsce Reiss Motivation Profile to absolutna nowość. Narzędzie jest wykorzystywane w coachingu oraz consultingu i jest szczególnie ważne dla tych dziedzin, gdzie zaawansowana znajomość mechanizmów motywacyjnych jest kluczowowym czynnikiem sukcesu. W praktyce najczęściej wykorzystywane jest zatem w biznesie oraz profesjonalnym sporcie. Metoda staje się coraz bardziej popularna na całym świecie, a najbardziej powszechna jest w Stanach Zjednoczonych oraz Niemczech.

 

Reiss Motivation Profile w Biznesie

Większość procesów decyzyjnych podejmowanych czy to przez klientów zarówno przez pracowników odbywa się  podświadomie.  Klient, który dokonuje decyzji zakupowej (czy to na poziomie wyboru marki czy produktu) podświadomie kieruje się wewnętrznym systemem nagród. “Reiss Motivation  Profile” to klucz, który za pomocą 16 podstawowych motywatorów pozwala na odkodowanie tego systemu. Z jednej strony pokazuje, jak i które motywatory wpływają na podświadome procesy decyzyjne a z drugiej strony daje wiedzę o tym przez pryzmat jakich systemów wartości postrzegana jest nasza marka, czym i jakimi wartościami kierują się nasi pracownicy oraz co motywuje ich do pracy. Reiss Motivation Proile to pierwsza naukowa metoda pomiaru tego co Cię motywuje.

Programy motywacyjne
Rozwój kadry kierowniczej
Komunikacja marketingowa
Komunikacja wewnętrzna
Budowanie zespołowości w oparciu o motywatory
Profilowanie najlepszych sprzedawców
Rekrutacja

 

Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami pod adresem  katarzyna.janas@insipiens.com i porozmaiwajmy o zastosowaniu Reiss Motivation Profile w Twojej organizacji.

Zamów próbną  sesję  Reiss Motivation Profile dla Zarządu Twojej firmy.

Nasza firma jest jedynym w Polsce certyfikowanym podmiotem upoważnionym przez IDS Publishing Ltd.  do dystrybucji oraz rozpowszechniamia  Reiss Motivation Profile .

Reiss Profile w sporcie

Dokument wyemitowany przez telewizję 3Sat na temat zastosowania metodyki RMP w sporcie. Pierwszoligowe zespoły niemieckiej bundesligi stosowaly RMP.
×

×

Lukasz

×