Wybrane wdrożenia

  • Nasza stacja dealerska działa na bardzo konkurencyjnym rynku. Z jednej strony nikt tego nie lubi, ale z drugiej strony zmusza nas to do ciągłego doskonalenia się i poszukiwania ciągle nowych sposobów na to jak być o krok przed konkurencją. Podobnie było z moją współpracą z Coachem. Z jednej strony była to konsekwentna eskalacja wymagań, ale z drugiej motywacja do doskonalenia się i kreatywne podejście do sprzedaży. Taki jest rynek. Nie możemy nawet na moment spocząć na laurach.

    Emil Skonieczka, Dyrektor Handlowy VW Bednarek
  • Zarządzanie przez coaching stało się integralną częścią kultury handlowej w naszej firmie, a dla mnie bardzo użytecznym narzędziem menedżerskim. Duży udział w tym, żeby tak się stało odegrał sposób wdrożenia tego programu.  Wprowadzany był on bardzo konsekwentnie i systematycznie, jednak trener koncentrował się przede wszystkim na tym, aby nas zainsprować  tym narzędziem i dopasować go do specyfiki i potrzeb naszego zespołu.

    Marek Zajączkowski, Dyrektor Handlowy VW Carsed

Reiss Profile w sporcie

Dokument wyemitowany przez telewizję 3Sat na temat zastosowania metodyki RMP w sporcie. Pierwszoligowe zespoły niemieckiej bundesligi stosowaly RMP.
×

×

Lukasz

×