loveIT – informatyzacja z ludzką twarzą

Mamy profesjonalne zaplecze zdolne do zinformatyzowania najbardziej wymagających procesów biznesowych. Wiemy jak integrować technologię z czynnikiem ludzkim w warunkach codziennej pracy przedsiębiorstwa. “Szyjemy” rozwiązania na miarę potrzeb klienta. Zwracamy uwagę nie tylko na “twarde” elementey systemu informatycznego, ale też przyjazność dla użytkownika oraz intuicyjność. Szczególną wagę przykładamy do dokładnej analizy procesów, projektu interfejsu (userfriendlieness) oraz przejrzystości prezentowania informacji.

Nasze doświadczenie to zarówno w kompleksowe rozwiązania systemowe, intergowanie technologii w dużych korporacjach jak i w projektowanie niewielkich aplikacji dedykowanych do specjalistycznych potrzeb.

Wybrane projekty

Wdrożenie systemu informatycznego oraz szkolenie użytkowników

Uruchomienie modułów systemu vowos toybox do zarządzania projektami mediowymi w TVN (projekt realizowany w latach 2004-2009)

(telewizja, nowe technologie, systemy bazodanowe)

Kierowanie pracami projektu i szkolenie użytkowników

Współpraca przy wdrożeniu systemu informatycznego do zarządzania i dysponowania sprzętem oraz innymi zasobami służącymi do produkcji telewizyjnej w ATM Grupa. (projekt realizowany w latach 2006-2007)

(produkcja TV, nowe technologie, systemy bazodanowe)

Kierowanie projektem

Nadzorowanie pierwszej elektronicznej inwentaryzacji w TVN. Opracowanie wymagań modułu inwentaryzacyjnego dla systemu vowos toybox. Zastosowanie w procesie inwentaryzacji kolektorów danych, komputerów przenośnych i skanerów kodów kreskowych. (projekt realizowany w latach 2009-2010)

(telewizja, zarządzanie projektami, systemy bazodanowe)

Szkolenie użytkowników oprogramowania

Wdrożenie systemu CRM PeopleSoft w sieci dealerskiej Volkswagen Group Polska. Szkoleniem objęte były salony VW w całej Polsce. (projekt realizowany w latach 2010-2012)

(motoryzacja, szkolenia, systemy bazodanowe)

Opracowanie rozwiązania elearning

Opracowanie i realizacja systemu elearningowego dla firmy szkoleniowo-konsultingowej WWC. System zrealizowano z wykorzystaniem platformy serwerowej Microsoft SQL Server 2008, technologii ASP oraz specjalizowanej technologii firmy vowos. (projekt zrealizowano w 2013)

(software development, szkolenia, systemy bazodanowe)

Webowe rozwiązanie do transkodowania wideo

Opracowanie i realizacja systemu do zbierania i transkodowania do wspólnego formatu treści dostarczanych przez użytkowników portalu społecznościowego obsługiwanego przez Wydawnictwo Bauer. (projekt zrealizowano w 2008)

(software development, transkodowanie, media asset management)

Wdrożenie systemu informatycznego

Uruchomienie modułów systemu vowos toybox do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa w TVN24 (projekt realizowany w latach 2008-2009)

(telewizja, nowe technologie, systemy bazodanowe)

 

Insipiens? ubiera nowe technologie w intuicyjne i przyjazne dla użytkownika narzędzia. Wiemy też jak ważnym elementem w powodzeniu projektów informactytcznych jest czynnik ludzki oraz konsekwencja. Nasi konsultanci opiekują się wdrożeniem, tak długo, aż przyjęte rozwiązania staną się standardem.

 

 

A
Prostota może być trudniejsza od komplikacji: trzeba się ciężko napracować nad wydobyciem czystej myśli, która pozwala na prostotę. Ale warto – bo kiedy już się to ma, można przenosić góry.

Steve Jobs

 

Reiss Profile w sporcie

Dokument wyemitowany przez telewizję 3Sat na temat zastosowania metodyki RMP w sporcie. Pierwszoligowe zespoły niemieckiej bundesligi stosowaly RMP.
×

×

Lukasz

×